İşimiz

Müşterilerimizin üretim proseslerinde yaşadıkları problemleri çözebilmek için malzeme bilimi, makine tasarımı ve otomasyonu kullanarak teknolojileri üretmekteyiz.

Mühendislik Hizmetleri

Üretimde karşılaşılan mühendislik problemlerinin çözülmesi; yeni ürün ve üretim süreçlerinin geliştirilmesi konularında çalışmaktayız. Özellikle malzeme bilimi ve alüminyum teknolojileri alanında uluslararası (SCI) birçok yayın ve makale hazırlanmıştır. Bu çalışmaların ışığında gün geçtikçe alüminyum alaşımları ve üretim teknolojileri alanındaki yetkinliğimizi ve yeterliliğimizi artırmaktayız.

 

Makine Tasarımı ve İmalatı

Özel ihtiyaçlarınıza yönelik makine üretiminde CAD tasarımı, bileşen montajı, pano hazırlanması ve PLC yazılım entegrasyonu ile bir makinanın tasarımından yerinde devreye alınmasına kadar bütün süreçler tek noktadan yönetilmektedir. Tasarlanıp devreye alınan özel makinalar ile birçok problem çözülmüştür. Müşterilerimiz aynı sınırlı kaynakları kullanarak daha hızlı ve kaliteli üretimi operatörden bağımsız olarak daha kısa sürelerde gerçekleştirebilmektedirler.

 

Seri Üretim

İthalat ikamesi sağlayacak yüksek katma değerli otomotiv parça imalatı ve otomotiv test makineleri imalatı yapılması konulu projeler devam etmektedir. Alüminyum teknolojileri ve otomotiv alanında seri imalat projelerimiz ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.